Одесса спорт TUTA

Щедро

Наш банер

"Южна Пальміра" – "Франківськ". Звіт та коментарі з Одеси

Одеситки з перших секунд пішли вперед і одразу відірвалися від своїх суперниць на комфортну відстань – 16:2. Гості намагалися скоротити відставання, але «Южна Пальміра» зіграла дуже потужно і помилок майже не припускалася. Активні дії Лапшинової та Сиромятникової, які за десять хвилин накидали більше десятка очок кожна, призвели до збільшення рахунку і його зміцнення. У другій чверті «Франківськ» зіграв добре. Команда розігналася та продемонструвала швидкий комбінаційний баскетбол, скоротила відставання до 9-ти балів, але «Пальміра” вчасно знайшла протидію проти американської прудконогої Ешлі Грехем, нехай і постійно пропускала триочкові з семи-восьми метрів від Ірини Бикової.

У третій чверті одеситки грамотно захищалися і вдало тримали відстань. В одній атаці баскетболістки «Пальміри» здійснили, навіть, одразу чотири підбирання, а на останню перерву команди пішли за сумного для гостей рахунку 70:49.

В останньому періоді тренерський штаб господарок майданчика дав пограти тім дівчатам, які мають менше ігрової практики, ніж стартовий склад, але гра малюнка не змінила – у швидких відривах «Южна Пальміра» збільшила перевагу до 30-ти очок і більше, і у підсумку відзначила вікторію 89:56.

Завтра одеситки зустрінуться з львівським «Політехом-Баскет». Початок зустрічі у спорткомплексі ОНАХТ – о 14:00.

Після матчу:

Головний тренер «Франківська» Юрій ПРОЦЮК після матчу просто розбив на друзки гру власної команди: «Дівчатка здобули кілька перемог і забезпечили нам вихід у плей-оф, а зараз чомусь зупинилися. З такою грою нам взагалі не треба виходити на майданчик».

А от наставник «Южної Пальміри» Сергій ВОЗНЮК залишився задоволеним. За його словами, одеситки повністю переграли суперника, навіть якщо не дивитися на розгромний рахунок. Але помилок вистачає і їх слід виправляти якомога швидше, оскільки попереду важкі зустрічі з лідерами та матчі плей-оф.

Кращою на паркеті сьогодні була одеситка Юлія ЛАПШИНОВА, яка набрала 17 очок. 30 березня вона відсвяткувала День народження, але перемогу присвячує не цій події, а свято Великодня, яке увесь православний світ відзначатиме у неділю. «Ми здобули першу перемогу з двох запланованих. Завтра, у матчі зі Львовом, нам буде важко, але на свята ми хочемо піти зі стовідсотковим результатом, оскільки тренер пообіцяв нам два вихідних! – каже Юлія.

Американська баскетболістка «Франківська» Ешлі ГРЕХЕМ відзначила, що гра з одеською командою була достатньо гарячою. Власну гру розцінює як задовільну, оскільки знає, що може більше. «Український баскетбол не дуже відрізняється від американського, він знаходиться на достатньо високому рівні і він постійно зростає», - додає Ешлі.