Одесса спорт TUTA

Щедро

Наш банер

«Южна Пальміра» – «Політех-Баскет». Звіт та коментарі

Поєдинок із «Політехом-Баскет» розпочався для «Южної Пальміри» просто жахливо – за перші чотири хвилини одеситки не влучили у кошик жодного разу, а от гості відзначилися кількома пострілами і повели 8:0. Подібний старт додав сил львів’янкам і вони почали швидко відриватися від спантеличених господарок – 10:1, 20:7 після першої чверті.

Програні щити зіграли свою роль і на початку другої десятихвилинки, але підопічні Сергія Вознюка знайшли свою гру, нарешті дівчатка почали влучати триочкові, відставання стало мінімальним, а потім і зовсім зникло – 29:29. Втім, на велику перерву із кращим настроєм пішли західноукраїнки – 37:31.

Боротьба продовжилася у третьому періоді. Особливо запам’яталося протистояння одеситки Стащук, яка захищала кольори гостей, та Стафюк, яка не є одеситкою, але грає за одеську команду.

Наприкінці чверті рахунок знову було зрівняно – 49:49, але на фініші вдача знову була на боці «Політеха».

У четвертій чверті одеситки, як то кажуть, пішли у напад, а потрапили у полон – стрімкі контратаки „політехнічок” дозволили їм відірватися від господарок на солідну відстань – більше, ніж на 10 пунктів. Відігратися «Пальміра» не встигла, хоча спробувала. У підсумку – 64:70. Додамо, що у цьому матчі без замін відіграли Юлія Кашляк та Аліса Сиромятникова.

Після матчу наставник одеської команди Сергій Вознюк зазначив, що казати про втому від зустрічі із івано-франківським клубом не слід, оскільки в ньому він давав грати усім своїм підопічним. Щодо гри з «Політехом-Баскет», то поразка від західноукраїнок стала наслідком відсутності концентрації. «Ми достроково посіли шосту сходинку у турнірній таблиці, отже, не змогли налаштуватися на гру, а коли почали грати у власну гру – було вже пізно, оскільки суперниці пішли у відрив, - каже тренер «Пальміри».

Тренер гостей Ірина Кленіна залишилася задоволеною, зазначила, що дівчата виконали усі задачі на гру і перемогли міцного суперника.

Одеситки, які виступають за львівську команду, Олена Стащук та Діана Матвеєва, від коментарів відмовилися, оскільки поспішали до рідних та близьких, адже тренерський штаб дозволив їм залишитися в Одесі на деякий час.